Gala Energetyka. Wyróżnienia i podziękowania dla pracowników Rafako [ZDJĘCIA]

0
Dzień Energetyka w Rafako
Dzień Energetyka w Rafako

Z okazji Dnia Energetyka wręczono wyróżnienia, podziękowania i nagrody.

W piątkowy wieczór odbyła się Gala Energetyka zorganizowana przez Rafako. Z okazji Dnia Energetyka wręczono wyróżnienia, podziękowania i nagrody. Uroczystość rozpoczęto od wyświetlenia filmu o niedawno zmarłym prezesie Rafako Jerzym Wiśniewskim.

- reklama -

Wyróżnienie „Zasłużony dla Rafako” otrzymali: Adamczyk Marian, Bogusławski Jerzy, Cieślik Adam, Cwik Grzegorz, Drużkowska Bożena, Dwojak Eugeniusz, Gorlach-Piechula Alina, Herber Bernard, Hernas Dariusz, Mak Andrzej, Niżborski Bogdan, Obuchowska Jolanta, Skowronek Gerard, Wilczek Jan i Witowski Jacek.

Pracownicy obchodzący jubileusze pracy:
45-lecie: Miketiuk Zbigniew, Sekuła Karol, Sławik Zygfryd, Sumik Ryszard, Elsner Marian, Linkiewicz Wacław, Mglej Bernard, Musioł Piotr, Konik Krzysztof, Krupa Jan;
40-lecie: Fila Henryk, Stosiek Teodor, Soszyński Teodor, Cieślik Jerzy, Błaszczok Gerard, Humeniuk Stefan, Neudeker Rajnard, Sienkiewicz Piotr, Gdesz Bronisław, Hawrot Franciszek, Zart Jerzy, Sumik Elżbieta, Burchart Krzysztof, Hadam Krystyna, Jokiel Hubert, Maryszczak Jerzy, Musioł Mariusz, Pendziałek Krystian, Skowronek Gerard, Gorlach-Piechula Alina, Niestrój Piotr, Góreczny Zygmunt, Wawrzków Zbigniew;
35-lecie: Raczkowski Bogusław, Kasiński Krzysztof, Zaleska Beata, Polucha Ryszard, Wych Zygmunt, Borus Norbert, Krzosok Maria, Stroka Henryk, Góralski Jarosław, Picho Tadeusz, Rymarski Andrzej, Szczech Jan, Cuber Czesław, Cwik Dariusz, Czapek Zbigniew, Kubik Waldemar, Nowak Jacek, Pytel Bernard, Talik Janusz, Cyranek Damian, Gurnik Roland, Lipiec Andrzej, Niżborski Bogdan, Ośko Tomasz, Staniek Eugeniusz, Bratkowski Lesław, Dudek Janusz, Kasza Marcin, Maksym Andrzej, Palisa Damian, Pytlik Ireneusz, Rusin Mariusz, Bała Piotr, Powalla Arnold.

Na emeryturę przechodzą: Demides Alina, Zaczek Bernard, Kopisz Ryszard, Huwer Joachim, Chadrian Halina, Zabłocki Wiesław, Lipińska Janina, Gajewski Andrzej, Kaliniak Ryszard, Kaczorowski Maciej, Włosiński Jerzy, Langer Lidia, Antoniuk Władysław, Grunnenberg Marek, Czerwinski Henryk, Szmalec Stanisław.

Orły Rafako:
1. wytwarzanie, jakość i obsługa produkcji: Dariusz Hernas
2. projektowanie, badanie i rozwój: Dawid Królik
3. Pozyskiwanie i realizacja kontraktów: Wojciech Byczkowski z zespołem, Arkadiusz Szafarczyk oraz Maciej Kwiatkowski z zespołem
4. wsparcie organizacyjne: Monika Ziółkowska, Joanna Zwolak

Spawacze roku: Dariusz Panek (za najwyższej klasy umiejętności w półautomatycznym spawaniu elektrodą metalową w osłonie gazów aktywnych metodą MAG [135]), Roman Andziul (za najwyższej klasy umiejętności w ręcznym spawaniu metodą TIG [141]), Tomasz Urbanek (za najwyższej klasy umiejętności w spawaniu łukowym elektrodą otuloną [111]), Mirosław Sontag (za najwyższej klasy umiejętności w ręcznym spawaniu metodą TIG [141]), Krystian Sitek (za najwyższej klasy umiejętności w ręcznym spawaniu metodą TIG [141]).

Wyróżnienia otrzymali również: Marcin Cwik i Piotr Widok (Najlepszy młody adept w zawodzie) oraz Jacek Sowa, Zygfryd Kupczyk, Piotr Pietrzyk, Grzegorz Piwowarczyk, Jerzy Chudoba i Leszek Piętka (Pracownik Produkcji Roku).

Przed pałacykiem, w którym odbyła się gala, można było obejrzeć elektryczny autobus wyprodukowany przez Rafako.

Katarzyna Przypadło

- reklama -

Odśwież swoją przestrzeń Więcej artykułów branżowych >>

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here