Klub Malucha na Ostrogu wrócił po wakacjach

Klub Malucha
Klub Malucha

Jesień zbliża się wielkimi krokami, dlatego pierwsze spotkanie Klubu Malucha na Ostrogu po wakacyjnej przerwie poświęcono właśnie temu tematowi.

Po wakacyjnej przerwie do biblioteki na Ostrogu powróciły spotkania Klubu Malucha. Na najmłodszych czytelników jak zwykle czekały ciekawe, tematyczne zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne i miło spędzony czas z książką.

- reklama -

Jesień zbliża się wielkimi krokami, dlatego pierwsze spotkanie Klubu Malucha na Ostrogu po wakacyjnej przerwie poświęcono właśnie temu tematowi. Dzieciom i ich opiekunom zaproponowano zabawy plastyczne: wycinanie liści, owoców i grzybów z papieru, wykonywanie obrazków wiewiórki i jeża oraz wspólne wypełnianie dużego plakatu zgromadzonymi w bibliotece liśćmi klonu, kasztanowca i dębu, a także żołędziami i kasztanami. Nie zabrakło oczywiście głośnej lektury – tym razem najmłodszym czytelnikom przeczytano bajkę o zapominalskim jeżu. Na koniec pierwszego spotkania dzieci bawiły się klockami, w tle zaś można było wysłuchać jesiennych piosenek.

Jeszcze we wrześniu najmłodsi czytelnicy raciborskiej biblioteki mogą skorzystać z bezpłatnej lekcji języka angielskiego (najbliższa w środę, 25 września, o godz. 9:00 w bibliotece przy ul. Bielskiej 12). Z kolei 16 października odbędzie się kolejne spotkanie w Klubie Malucha.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here