Marsz nordic walking w Raciborzu – co jeszcze w ten weekend?

Marsz nordic walking 2018
Marsz nordic walking 2018

Marsz nordic walking „Po zdrowie marsz!” w Raciborzu, zakończenie sezonu motorowego w Zabełkowie, Piknik św. Huberta w Kornowacu czy Mistrzostwa Świata w Mondioringu w Nędzy – zobacz, co jeszcze wydarzy się w najbliższych dniach w regionie.

5 października Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu oraz Stowarzyszenie na Rzecz Integracji „Podaj Rękę” i Akademia Fitness zapraszają do udziału w marszu nordic walking pod nazwą „Po zdrowie marsz!”. W imprezie można wziąć udział każda chętna osoba powyżej 12. roku życia. Do pokonania będzie 9,8 km przez Płonię, koroną wałów przeciwpowodziowych i alejkami Parku Zamkowego. Start o godz. 12:00 z przystani kajakowej w Parku Zamkowym.

- reklama -

Na trasie będą rozmieszczeni sędziowie, którzy będą egzekwować prawidłową technikę nordic walking wśród wszystkich zawodników uczestniczących w marszu.

Zgłoszenia uczestnictwa w zawodach pn. „Po zdrowie marsz” przyjmowane są:
– poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie online.datasport.pl/zapisy/portal/form/?zawody=5158 do 3 października,
– w punkcie informacji Krytej Pływalni H2Ostróg 4 i 5 października.

Opłata startowa wynosi: 25 zł – poprzez stroną internetową i 30 zł – gotówką w kasie H2Ostróg (pod warunkiem nieosiągnięcia limitu uczestników – 100 osób).

Do pobrania: Regulamin.

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ»

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY»

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here