Apel profrekwencyjny Prezydenta Miasta Racibórz

Wybory 2019

– Gorąco zachęcam, aby wziąć udział w tych wyborach. Prawo do oddania głosu jest symbolem wolności naszego społeczeństwa i kraju. Sami decydujemy, kto ma nami rządzić. To prawdziwe święto demokracji – pisze Dariusz Polowy. Pełna treść apelu poniżej.

Szanowni Mieszkańcy Raciborza,

- reklama -

13 października 2019 roku odbędą się wybory parlamentarne. Wybierzemy swoich przedstawicieli do Sejmu i Senatu na kolejne cztery lata. Gorąco zachęcam, aby wziąć udział w tych wyborach. Prawo do oddania głosu jest symbolem wolności naszego społeczeństwa i kraju. Sami decydujemy, kto ma nami rządzić. To prawdziwe święto demokracji.

W tym świetle proszę o refleksję nad kandydatami, którzy zabiegają o mandat posła i senatora. W ostatnich latach, na przykładzie Raciborza, mogliśmy się przekonać o skuteczności i zaangażowaniu poszczególnych osób i instytucji. Nasze miasto coraz mocniej jest obecne w świadomości władz wojewódzkich oraz centralnych. Wiąże się to z konkretnymi korzyściami i możliwościami. W końcu mamy szansę na nadrobienie zaległości sprzed lat. Dlatego proszę o rozwagę przy urnie wyborczej i mądrą decyzję.

Do zobaczenia w lokalu wyborczym, w niedzielę 13 października.

Prezydent Miasta Racibórz
Dariusz Polowy

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here