Chcę być kimś! Warsztaty w raciborskim LO II

Warsztaty w II LO
Warsztaty w raciborskim LO II

Michał Zawadka, dziennikarz, polonista, aktor, tancerz, wykładowca, mistrz Polski karate, mistrz Polski Przemówień Publicznych, trener ponad 1000 szkoleń publicznych, pisarz i autor bestsellerowych książek motywacyjnych odwiedził uczniów II LO.

Uczniowie II LO mieli niebywałą okazję spotkać Michała Zawadkę, który swoim optymizmem i pasją zmotywował młodzież do działania. Przez ponad dwie godziny, z wielkim entuzjazmem, zmuszał do refleksji, ganił, uświadamiał i edukował uczniów, jak żyć, co robić, by osiągnąć sukces i stać się szczęśliwym człowiekiem. Podczas szkolenia młodzi ludzie dowiedzieli się między innymi co robić, by zaakceptować samego siebie, jak skutecznie wykorzystywać czas, czym są pieniądze we współczesnym świecie, jak dążyć do celów, jak niebezpiecznym narzędziem jest krytyka w mediach społecznościowych i w internecie, jakimi wartościami powinniśmy się kierować, by odnaleźć się w otaczającej nas rzeczywistości.

- reklama -

– Chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Dariuszowi Bielowi, właścicielowi księgarni Sowa oraz inicjatorowi wydarzenia, panu Krzysztofowi Kostce, za zorganizowanie tak wartościowego dla naszych uczniów szkolenia – mówią pedagodzy II LO.

/II LO oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here