Michał Woś: To dla mnie zaszczyt i zobowiązanie

0
Sąd rejonowy
Michał Woś (w środku) 12 listopada złożył ślubowanie poselskie

Raciborzanin Michał Woś obejmie tekę ministra środowiska. W nowy resorcie będzie odpowiadał za Lasy Państwowe, łowiectwo, parki narodowe, edukację w zakresie ochrony środowiska.

Przypomnijmy, dotychczasowy minister – członek Rady Ministrów odpowiadał za pomoc humanitarną. Teraz Michał Woś wejdzie w skład nowego rządu, w którym stanie na czele Ministerstwa Środowiska. Ten resort będzie obejmował Lasy Państwowe, łowiectwo, parki narodowe, edukację w zakresie ochrony środowiska. 28-letni Michał Woś jest jednym z najmłodszych ministrów w historii Polski po 1989 roku.

- reklama -

– Jeszcze raz dziękuję za 37 763 głosów. To dla mnie zaszczyt i zobowiązanie. Tym bardziej podchodzę z pokorą do wyboru, bo to najwyższy wynik w woj. śląskim po 1989 r., który osiągnął kandydat niestartujący z pierwszego miejsca na liście – napisał dziś Michał Woś na Facebooku, publikując nagranie z pierwszego posiedzenia nowego rządu.

Ślubowanie poselskie, 12.11.2019

Jeszcze raz dziękuję za 3️⃣7️⃣ 7️⃣6️⃣3️⃣ głosów. To dla mnie zaszczyt i zobowiązanie. Tym bardziej podchodzę z pokorą do wyboru, bo to 🔝najwyższy wynik w woj. śląskim po 1989 r., który osiągnął kandydat niestartujący z pierwszego miejsca na liście.

Publiée par Michał Woś sur Mercredi 13 novembre 2019

/oprac. c/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here