Magistrat opublikował analizę sieci szkół

Prezydent Miasta - Dariusz Polowy
Prezydent Dariusz Polowy, zdjęcie archiwalne

Na stronie Urzędu Miasta Racibórz opublikowano uaktualnioną analizę sieci szkół prowadzonych przez Miasto Racibórz.

- reklama -

Urząd Miasta przedstawił uaktualnione dane dotyczące analizy sieci miejskich szkół. Informacje te są przedstawione w postaci slajdów w galerii zdjęć.

Dane aktualizacyjne do „Analizy sieci szkół prowadzonych przez miasto Racibórz”
przygotowanej przez firmę Vulcan w roku 2015

Dodatkowo dołączono:
1. Oryginalny dokument firmy Vulcan, na bazie którego powstało uaktualnienie
2. Subwencje i koszty w rozbiciu na placówki
3. Wydatki na kształcenie jednego ucznia w latach 20172019

/UM Racibórz publ. c/

 

 

 

 

- reklama -

13 KOMENTARZE

 1. To nauczyciele wychodzą na durni, bo nie rozumieją matematyki i tylko drą kape kto głośniej. Ciekawe czy sami mają w domu dwie lodówki i co miesiąc biorą kolejny kredyt… Ale przez to widać na czym komu zależy! Popieram Polowego, na pewno nie chce zamknąć szkoły bez powodu

 2. Jak ktoś nie potrafi liczyć, bo jest nieukiem, to nie zrozumie po co są oszczędności. Całe zamieszanie wokół zamykania szkół wygląda na polityczne. Jak Lenk zamykał to było ok, jak Polowy to już źle i tragedia i referendum. Tak głupiego protestu dawno u nas nie było!

 3. portowy czym kopcisz,że Racibórz dzisiaj najbardziej śmierdzącym miastem w Polsce.przynosisz mieszkańcom wstyd.zajmij się czyś pożytecznym a nie fanaberiami urojonymi.

 4. polowy i jego zastępcy weżcie się do pracy bo rok minął a wy tylko fotki do internetu wysyłacie.takiej słabej ekipy dotyczy też radnych w historii 30lat nie było.za co wam płacą,zrezygnujcie z pensji i trwajcie w błogostanie. ludzie was wyniosą z urzędu bo mają dosyć tego bałaganu.

 5. Boże kto rządzi w tej wiosce racibórz? Czytać ze rozumieniem nie potrafią! Ledwie zerówka skończona i sami znafcy i specjaliści. Przecież jasno i wyraźnie jest w KTÓREJ szkole jest najwięcej dzieci (to o czymś świadczy)i która szkoła jest najdroższa(koszt jednego ucznia) a NIE PATRZEĆ DO KTÓREJ SZKOŁY MIASTO NAJWIĘCEJ DOPŁACA! Wiadomo że czym więcej dzieci tym większy koszt utrzymania!Można dzieci dać do dowolnej szkoły w mieście a że w 15 jest ich najwięcej to chyba świadczy o tym że poziom nauki jest dobry.

 6. Bogaty prezes. Ale jak bogaty?

  – wśród prezesów spółdzielni MIESZKANIOWYCH są tacy, na których konto wpływa co miesiąc 70 ZŁ a ile wpływa prezesowi WOJNAROWI

 7. Z byłych oswiadczeń majątkowych wynika, że to bardzo bogaty człowiek! A N A CZYM SIE DOROBIŁ ?,na prezesurze SM NOWOCZESNA – pensja horendalna w porównaniu do ,,osiagnieć,, i obowiązków!
  Prezesi s-ni mieszkaniowych to dopiero kasta, nieusuwalni!!!!!

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj