Uczniowie z Grzegorzowic nagrali film i walczą o sprzęt tenisowy

tenis grzegorzowice dzieciaki do rakiet
Fot. freepik

Uczniowie Szkoły Podstawowej z Grzegorzowic (gm. Rudnik) biorą udział w akcji Dzieciaki do rakiet. Młodzież przygotowała film i bierze udział w konkursie, a stawką jest profesjonalny sprzęt tenisowy i szkolenie dla nauczycieli. 

Uczniowie Szkoły Podstawowej z Grzegorzowic biorą udział w Ogólnopolskiej akcji Banku BGŻ BNP Paribas promującej aktywność fizyczną Dzieciaki do rakiet. W ramach tej inicjatywy zgłosili film i biorą udział w konkursie. „Dzieciaki do rakiet” to ogólnopolska akcja promująca aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. W ramach inicjatywy szkoły podstawowe z całej Polski biorą udział w konkursie, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli.
Zostanie nagrodzonych aż 60 szkół.

- reklama -

„Dzieciaki do rakiet” to także bezpłatne warsztaty tenisowe, od 3 lat organizowane w różnych miastach Polski. Dzięki nim już ponad 5 500 dzieci postawiło swoje pierwsze tenisowe kroki. Wakacyjne warsztaty prowadzą doświadczeni trenerzy oraz ambasadorzy akcji – Urszula Radwańska i Iga Świątek. Według raportu „Aktywność fizyczna dzieci w Polsce” przygotowanego na zlecenie Banku BNP Paribas tylko co czwarte dziecko spełnia dzienną normę aktywności fizycznej. Głównie przez brak energii, brak czasu i brak pozytywnych bodźców.


Aby wesprzeć dzieci z Grzegorzowic i pomóc rozwijać ich pasje należy zagłosować na ich szkołę tutaj: www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia

/red./

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj