Otwarto Zieloną Pracownię „Jurajscy poszukiwacze wiedzy”

Otwarto Zieloną Pracownię „Jurajscy poszukiwacze wiedzy”
Otwarto Zieloną Pracownię „Jurajscy poszukiwacze wiedzy”

Uczniowie zyskali nowoczesną pracownię przyrodniczą wyposażoną m.in. w interaktywny monitor dotykowy, mikroskop z kamerą, zestaw do badania gleb, przenośną stację meteorologiczną i wiele innych różnorodnych pomocy dydaktycznych.

20 listopada w Szkole Podstawowej nr 29 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie odbyło się uroczyste oficjalne otwarcie Zielonej Pracowni „Jurajscy poszukiwacze wiedzy”. Utworzenie takiej sali zajęć było możliwe dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach – wniosek szkoły znalazł się wśród 87 zwycięskich wniosków z terenu województwa śląskiego – i wygranej w konkursie Zielona Pracownia Projekt 2019.

- reklama -

Uczniowie zyskali nowoczesną pracownię przyrodniczą wyposażoną m.in. w interaktywny monitor dotykowy, mikroskop z kamerą, zestaw do badania gleb, przenośną stację meteorologiczną i wiele innych różnorodnych pomocy dydaktycznych. Te wszystkie profesjonalne akcesoria ułatwią prowadzenie ciekawych lekcji, a tym samym pomogą młodzieży w odkrywaniu pasji intelektualnych.

Czytaj więcej na: Otwarto Zieloną Pracownię „Jurajscy poszukiwacze wiedzy”

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj