Finał WOŚP w Raciborzu – co jeszcze w ten weekend?

0
WOŚP 2019

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na rynku w Raciborzu, VIII Eko-Okna Cross po Ziemi Pietrowickiej, koncert kolęd i pastorałek chóru Bel Canto w DK Strzecha czy kolędowanie przy żłóbku w kościele w Tworkowie – sprawdź, co jeszcze odbędzie się w ten weekend.

Tradycyjnie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra również w Raciborzu. 12 stycznia będą zbierane środki na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Wolontariusze, a będzie ich 125, będą od samego rana kwestować na terenie miasta i najbliższych okolic. – A w Raciborzu będzie się działo! Pierwszy raz od wielu lat cały finał, razem z koncertami, odbędzie się na rynku! – zapowiadają organizatorzy.

- reklama -

Start o godz. 12:00. Będą niezawodni strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych (z Markowic, Brzezia, Sudoła, Miedoni), którzy przygotują widowiskowe pokazy sprzętu strażackiego, ratownictwa technicznego i medycznego. Pojawi się też Raciborski Klub Off-Road SRC4x4 ze swoimi terenówkami i rozgrzewającą, wojskową grochówką. Nie zabraknie pokazów średniowiecznych i walk wojów Drengowie znad Górnej Odry, Jednostki Strzeleckiej 3054 Racibórz, a na „WOŚPowej” scenie gorącą atmosferę zapewnią zespoły JuicyPop, Alge’aters i echø.

– Wciąż wam mało? A może uważacie, że będzie zimno? Nic z tego! Rozgrzeje was gorąca Zumba i wspólny trening z Be Fit Fitness Room. WOŚP nie może się też odbyć bez Światełka do Nieba o godz. 20:00. W tym roku piękny pokaz fireshow przygotuje dla was Bractwo Ognia Spaleni – zachęcają organizatorzy.

Zaplanowano także licytacje i wiele innych atrakcji.

wosp raciborz

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here