Krótko trwał epizod kojarzenia Rafako z E-busem. Firma sprzedaje projekt

0
Rafako e-bus
E-bus Rafako

Rafako chce sprzedać E-busa. Spółka poinformowała wczoraj (16.01) o zawarciu porozumienia z Agencją Rozwoju Przemysłu (ARP).

Rafako zawarło porozumienie z Agencją Rozwoju Przemysłu (ARP). Jego przedmiotem jest określenie zasad współpracy oraz rozpoczęcie rozmów w zakresie uzyskania biznes planu oraz wyceny.

- reklama -

– Dokumenty te będą wykorzystane w ramach planowanej transakcji, polegającej na sprzedaży przez Emitenta na rzecz ARP, po uprzednim wydzieleniu, zorganizowanej części przedsiębiorstwa (lub sprzedaży udziałów w kapitale zakładowym spółki celowej, tj. spółki pod firmą RAFAKO E-Bus spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Raciborzu, do której zorganizowana część przedsiębiorstwa zostałaby wniesiona pod jakimkolwiek tytułem prawnym) w postaci utworzonego oddziału Emitenta w Solcu Kujawskim, który będzie się zajmował produkcją oraz sprzedażą pojazdów o napędzie elektrycznym, jak również usługami projektowymi oraz pracami badawczo – rozwojowymi w tym zakresie. Zgodnie z zawartym Porozumieniem, RAFAKO przyznało ARP wyłączność w zakresie negocjacji oraz przeprowadzenia Transakcji do dnia 30 czerwca 2020 roku – czytamy w komunikacie.

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here