Johann Strauss Show w RCK – co jeszcze w ten weekend?

johann strauss show rck raciborz

Johann Strauss Show w Raciborskim Centrum Kultury, „Noc z grami bez prądu” w raciborskiej bibliotece, bal karnawałowy dla dzieci w Gminnym Centrum Kultury w Nędzy czy targ koński i targ staroci w Pietrowicach Wielkich – sprawdź, co odbędzie się w najbliższych dniach w regionie.

25 stycznia o godz. 18:00 w Raciborskim Centrum Kultury odbędzie się Wielka Gala Johann Strauss Show – Orchestra & Soliści & Ballet – to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca – świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów.

- reklama -

Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. – W projekcie oprócz znakomitych solistów bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, osławiona Royal Sttrauss Orkiestra. Zaprezentujemy państwu najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów i nie tylko. Epokowe stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz pełni humoru konferansjerzy dopełniają całość widowiska pozostawiając je niezapomnianym – zachęcają organizatorzy.

W programie koncertu znajdą się cudowne walce i zabawne polki w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu. – Wirtuozerskie arie w wykonaniu gwiazd oraz nasza piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią, że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem. Ponad 40-osobowy zespół zabierze państwa do krainy baśniowego Wiednia. Bądźcie z nami w ten jedyny wieczór! – zaprasza Morningstar Music Agency.

W show biorą udział:
– 4 pary baletowe,
– tenor: Olek Lanovyi,
– sopran koloraturowy: Anastasia Kornatiak,
– mezzosopran: Tatiana Wachnowska,
– baryton: Mykola Kornatiak,
– dyrygent: wirtuoz skrzypiec – Andrij Bodnar,
– orkiestra: 30-osobowa Royal Strauss Orkiestra.

Bilety w cenie od 80 zł do nabycia w kasach RCK oraz na stronie https://biletyna.pl/event/view/id/112965.

johann strauss show rck raciborz

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here