Zaginął Józef Orlik z Kuźni Raciborskiej

0
Zaginął Józef Orlik z Kuźni Raciborskiej
Zaginiony w dniu 28.12.2019r. wyszedł do sklepu w miejscowości Krefeld w Niemczech i do tej pory nie wrócił.

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi czynności poszukiwawcze na podstawie zawiadomienia o zaginięciu Józefa Orlika.

Zaginiony wyszedł do sklepu w miejscowości Krefeld w Niemczech 28.12.2019 r. i do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

- reklama -

Józef Orlik – 59 lat, zamieszkały w Kuźni Raciborskiej. Raciborska policja przekazuje rysopis mężczyzny: wzrost około 168 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, siwe, oczy koloru brązowego, uszy przylegające, nos prostolinijny, uzębienie niepełne, wąs – przekazuje policja.

Ubiór: jeansy w kolorze ciemnoniebieskim, buty sportowe koloru brązowego, kurtka granatowa pikowana z kapturem, czapka z daszkiem kremowa, golf koloru granatowego, sweter koloru siwego z wycięciem w kształcie trójkąta.

W związku z powyższym każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionej osoby proszona jest o przekazanie tej informacji osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu pod adresem ul. Bosacka 42 lub telefonicznie pod numerem 32 459 4286 lub pod numerem alarmowym 112 – informuje Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu.

/KPP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here