Samoobsługowy sklep stanął w Krakowie. Działa 7 dni w tygodniu

0
Sklep samoobsługowy
W 2020 roku zgodnie z przepisami ograniczającymi handel będzie 7 niedziel handlowych. Samoobsługowe sklepy wydają się być odpowiedzią na te zmiany. Zdjęcie poglądowe Fot. Freepik

W Krakowie uruchomiono samoobsługowy sklep sieci Lewiatan, w którym zakupy można robić całodobowo, siedem dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe i święta.

Samoobsługowy sklep przypomina automaty, które dotąd kojarzyliśmy z batonikami czy napojami. Ten punkt jest jednak zaopatrzony w około 200 produktów takich jak słodycze, napoje, pieczywo, nabiał czy mięso. Automat wyposażony jest w system chłodzenia, co pozwala na przechowywanie nabiału czy gotowych dań. Maszyna umożliwia też przygotowanie gorącej kawy, herbaty czy czekolady. Sklep w swojej ofercie nie ma alkoholu z uwagi na brak możliwości zweryfikowania wieku klienta.

- reklama -

Przedstawiciele sieci podkreślają, że rozwiązanie jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy chcą robić zakupy wygodnie i w dogodnych godzinach. Nie da się jednak ukryć, że samoobsługowe sklepy mogą być odpowiedzią na przepisy ograniczające handel. Sieć Lewiatan zapowiada uruchomienie kolejnych punktów samoobsługowych.

Czy raciborzanie chcieliby taki punkt w Raciborzu? Zachęcamy do dyskusji na Facebooku.

Zobacz także: Niedziele handlowe w 2020 roku

/źródło: wiadomoscihandlowe.pl oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here