Ruszyły zapisy na czwartą wyprawę górską z PTTK Racibórz

0
Wyprawa z PTTK Racibórz
Długość trasy to ok. 22 km, suma podejść ok. 980 metrów. Na zdjęciu uczestnicy drugiej wyprawy.

Celem wyprawy będzie Turbacz (1310 m n.p.m.) – najwyższy szczyt Gorców, znajdujący się w centralnym punkcie pasma i tworzący potężny rozróg.

Wyprawę zaplanowano na 28 marca. Proponowana trasa przebiegnie przez Nowy Targ – Oleksówki (szlak zielony) – Schronisko PTTK na Turbaczu – (szlak czerwony GSB) – Turbacz – Schronisko PTTK na Starych Wierchach (szlak zielony) – Bukowina Obidowska – Nowy Targ – Kowaniec. Długość trasy to ok. 22 km, suma podejść ok. 980 metrów.

- reklama -

Koszt wycieczki

Członkowie PTTK Racibórz, młodzież do 18 roku życia i studenci – 55 zł. Osoby niezrzeszone – 65 zł. Dla 50 osób w przypadku innej ilości osób opłata ulegnie zmianie. Cena zawiera: przejazd autokarem, informację krajoznawczo – turystyczną

Wyprawa odbędzie się bez względu na pogodę. Wyprawa nie ma charakteru komercyjnego i jest organizowana na zasadach samorealizacji siłami wolontariatu członków PTTK zgodnie ze Statutem PTTK. Udział w wyprawie traktujemy jako dorozumianą zgodę na publikację w fotorelacji. Jeżeli uczestnik nie wyraża na to zgody, to zobowiązany jest do dostarczenia takiej informacji na piśmie. Uczestnicy wyprawy zobowiązani są do przestrzegania przyjętego planu wycieczek oraz ewentualnych jego modyfikacji wprowadzonych przez organizatora, a także realizowania założeń czasowych. Dokonanie opłaty za wyjazd jest potwierdzeniem przyjęcia do wiadomości regulaminu oraz jego przestrzegania. Organizator nie zapewnia opieki licencjonowanego przewodnika na wyprawie. Uczestnicy wyprawy posiadający opłaconą składkę członkowską za 2019 r. są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków, pozostali ubezpieczają się we własnym zakresie.

Szczegółowe informacje i regulamin

/materiał nadesłany oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here