Kolorowy zawrót głowy w Klubie Malucha na Ostrogu [ZDJĘCIA]

0
Kolorowy zawrót głowy w Klubie Malucha na Ostrogu
Kolorowy zawrót głowy w Klubie Malucha na Ostrogu

Dzieci wspólnie oglądały książeczkę „Obrazki dla maluchów – kolory”, brały udział w zabawach związanych z kolorami czy układały kolorowe puzzle i klocki.

Raciborska biblioteka pamięta o swoich najmłodszych czytelnikach, organizując comiesięczne ciekawe animacyjne zajęcia w bibliotece na Ostrogu. W lutym przy Bielskiej 12 zrobiło się bardzo kolorowo.

- reklama -

Maluchy znają kolory doskonale, co udowodniły w trakcie wspólnego oglądania książeczki „Obrazki dla maluchów – kolory”. Dzieciom zaproponowano także kilka zabaw związanych z kolorami – m.in. wspólne wyklejanie i dopasowywanie kropli do koloru parasolki oraz segregowanie kolorowych nakrętek. Przeczytano także bajkę „Kolorowy kotek” ze zbioru „Najciekawsze bajki przedszkolaka”, a korzystając z aplikacji „Kolory”, ćwiczono i utrwalano wiedzę o kolorach. Przygotowano również kolorowe puzzle i klocki. Jednym słowem, przez całe zajęcia dzieciom i ich opiekunom towarzyszył kolorowy zawrót głowy.

19 lutego o godz. 9:00 organizatorzy zapraszają jeszcze na bezpłatną lekcję angielskiego dla najmłodszych. Z kolei 11 marca, również o godz. 9:00 odbędzie się spotkanie Klubu Malucha z wielkanocnym zającem w roli głównej.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here