Zamek Piastowski zamknięty do odwołania

0
Zamek Piastowski w Raciborzu
Zamek Piastowski w Raciborzu

Nie będzie możliwe zwiedzanie Zamku Piastowskiego oraz Kaplicy Zamkowej. Odwołane zostają także wszystkie wydarzenia oraz imprezy masowe na terenie Zamku Piastowskiego.

– Szanowni klienci Zamku Piastowskiego w Raciborzu informujemy, iż w ramach profilaktyki oraz w celu zmniejszenia ryzyka rozpowszechniania się koronawirusa, w trosce o wspólne zdrowie i porządek, od poniedziałku 16 marca 2020 r. do odwołania Zamek Piastowski w Raciborzu oraz Punkt Informacji Turystycznej zostają zamknięte dla klientów. Tym samym nie będzie możliwe zwiedzanie Zamku Piastowskiego oraz Kaplicy Zamkowej. Odwołane zostają także wszystkie wydarzenia oraz imprezy masowe na terenie Zamku Piastowskiego – czytamy w komunikacie.

- reklama -

W związku z tym:

1. Apelujemy, aby odłożyć w czasie załatwianie spraw z szeroko rozumianą turystyką, szczególnie wobec zapowiedzi rządu o wydłużeniu terminów urzędowych.

2. Wciąż będzie można kontaktować się z urzędnikami mailowo ([email protected], [email protected]), telefonicznie (+48 32 414 02 33) oraz elektronicznie.

3. Bieżącą pocztę i pisma nie wymagające urzędowego potwierdzenia prosimy wrzucać do skrzynki pocztowej, umieszczonej na drzwiach Punktu Informacji Turystycznej.

/Zamek Piastowski publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here