Siódma ofiara śmiertelna koronawirusa w Polsce

0
koronawirus 3
Zdjęcie poglądowe. Fot. Freepik

W województwie śląskim jest aktualnie 61 chorych. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w całym kraju wynosi 563.

Dziś przed południem Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 16 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 5 osób z woj. lubelskiego, 4 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. dolnośląskiego, 2 osób z woj. podkarpackiego oraz po 1 osobie z woj. pomorskiego i opolskiego. W województwie śląskim jest aktualnie 61 chorych. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi 563.

- reklama -

W szpitalu w Radomiu zmarła siódma osoba zakażona koronawirusem. To 43-letni mężczyzna, który był w stanie ciężkim. Diagnoza lekarzy wskazuje na śmierć z powodu zakażenia koronawirusem. Wcześniej w szpitalu w Poznaniu zmarła 37-letnia kobieta. Powodem śmierci było zakażenie koronawirusem i choroby, które pojawiły się w następstwie zakażenia. Pacjentka była w stanie ciężkim i miała inne współistniejące schorzenia.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here