Zmiany w odczytach liczników i brak planowanych wyłączeń

0
prąd żarówka
Fot. benzoix/freepik.com

Klienci firmy Tauron proszeni są o podawanie stanu licznika telefonicznie na numer wskazany w zawiadomieniu o odczycie lub mailowo poprzez formularz.

Pracownicy spółki Tauron Dystrybucja oraz działających na jej zlecenie firm zewnętrznych dokonują obecnie odczytów liczników oraz innego rodzaju prac przy układach pomiarowo-rozliczeniowych tylko w sytuacji, gdy licznik znajduje się w miejscu ogólnie dostępnym, a jego obsługa nie wymaga wejścia do lokalu mieszkalnego. Pozostali klienci proszeni są o podawanie stanu licznika telefonicznie na numer wskazany w zawiadomieniu o odczycie lub mailowo poprzez formularz: Odczyt licznika online.

- reklama -

Obsługa techniczna układów pomiarowo-rozliczeniowych wewnątrz lokali będzie prowadzona w przypadkach awaryjnych, dotyczących braku zasilania klienta, z zachowaniem podwyższonych zasad bezpieczeństwa osobistego pracowników i klientów.

Prace planowe, związane z koniecznością wyłączenia odcinków linii energetycznej i wiążące się z brakiem zasilania dla klientów, zostały czasowo wstrzymane. Na sieci energetycznej będą prowadzone prace remontowe, inwestycyjne lub zabiegi eksploatacyjne, które nie skutkują wyłączeniem dostaw energii dla klientów.

W przypadku wystąpienia wyłączeń awaryjnych praca przy ich usuwaniu odbywać się będzie z zachowaniem podwyższonych zasad bezpieczeństwa osobistego pracowników i klientów.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here