Pracownicy Eko-Okien wypuścili w niebo różaniec z balonów [WIDEO]

14
Różaniec
Różaniec

Pracownicy zatrzymali się na moment, spojrzeli w niebo, gdzie skierowali nie tylko swoje modlitwy, ale także ogromny różaniec.

W czwartek 2 kwietnia pracownicy Eko-Okien wypuścili w niebo różaniec wykonany z balonów wypełnionych helem. – Wraz z różańcem wypuścili do nieba swoje modlitwy i prośby. To symboliczne wydarzenie miało pokazać wszystkim, że wiara czyni cuda i nie należy o niej zapominać w czasach epidemii – podkreśla firma.

- reklama -

– Tym akcentem chcemy podziękować właścicielowi i zjednoczyć się z nim w jego wizji i hierarchii wartości. Uważamy, że bycie razem w czasach, w których przyszło nam żyć, wymaga takich inicjatyw. Widok stojące samochody, opustoszałe hale i biura aż łza kręci się w oku. Nigdy nie czuliśmy się tak zjednoczeni i nigdy nie czuliśmy bardziej, jak ważna jest fabryka dla całego regionu – mówią pracownicy i dodają, że różaniec to także symbol zbliżających się świąt Wielkanocnych. – Tych świąt nikt z nas nie zapomni – podkreślają.

fot. Eko-Okna
oprac. /kp/

- reklama -

14 KOMENTARZE

  1. No i nastało II Średniowiecze. Kościoły som, Ojciec Tadeusz jest, ciemnota, jak widać w Piotrowicach, tyż. No to na kolana polska hołoto, dalejże dupy klerowi i PiSowi lizać! No już!

  2. ten Wirus Rydzyk juz dawno zaraził Ekookna. Jest gorszy od COVID-19. Wirus Rydzyk atakujesz przeważnie starszych, na to nie ma żadnej szczepionki. Takie zarażone duze przeciembiorsgwa nie są głupie, a może i tak, bo robią to z powodu Rydzykowskich pieniędzy. czy ten naród jest ślepy ? Komu jest tek Klasztor potrzebny, dzisiaj Homoseksualni juz sie nie musza ukrywać. A jak juz chcą mieć taki Hotel, to tez mogą pracować na taśmie, a nie pasorzycić na innych.

  3. Przy wojna Swastyka. po Wojnie Ruski Komunizm a teraz Watykńska Mafia, do przykładu trzy epoki. Wszystkie Terzy na Pierona, jaka będzie ta czwarta ?

  4. Przed wojna Swastyka. po Wojnie Ruski Komunizm a teraz Watykńska Mafia, do przykładu trzy epoki. Wszystkie Terzy na Pierona, jaka będzie ta czwarta ?

  5. Przed wojna Swastyka, po Wojnie Ruski Komunizm a teraz Watykńska Mafia, do przykładu trzy epoki. Wszystkie Terzy na Pierona, jaka będzie ta czwarta ?

  6. O. Rydzyk wypuszcza balony w niebo, a ludzie wieżą w te balony i jeszcze więcej płacą na ten Kościół. Czy ktoś się juz zastanowił gdzie te miliardy wędrują. A Kaczor jest tylko Marjonetką tej Mafi Watykańskiej. Otwórzcie oczy zanim będzie za późno. Jak starsi ludzie jeszcze maja w pamięci, za komuny też zmuszali do tak zwanych wyborów, do czego to doprowadziło.

  7. Tak czytam te komentarze,i niestety muszę stwierdzić że większość mało że niewierzący to jeszcze upośledzona maksymalnie…..

  8. Tak jest ci upośledzonemu to są członkowie tego fanatyzmu religii. To już nic nie ma wspólnego z wiarą jak to kiedyś było

  9. WSZYSCY wiecie jaki jest NAJSTARSZY ZAWÓD ŚWIATA 🙂 Zgadnijcie jaka firma na świecie jest NAJSTARSZA ??? Pozdrawiam jej PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH 🙂

  10. Nie no teraz to już będzie super. Chociaż zaraz … jeszcze w ubiegłym roku zaczęli budować klasztor jako wotum za szczęśliwy rozwój firmy a tu taki klops… Może za mały klasztorek jakby zbudowali Jasną Górę 2 to by Bozia pomogła i wirusa nie wpuściła. Buhaha…

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here