Nowe zasady w całodobowej i świątecznej opiece zdrowotnej

Lekarz
Lekarz

Pacjentom udzielane są teleporady w godzinach pracy przychodni. W sytuacji, kiedy jest to niezbędne, pacjent zostaje umówiony na wizytę lekarską i wtedy jest możliwe wejście do przychodni.

W Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej zostały wprowadzone nowe – nadzwyczajne rozwiązania dotyczące przyjęć pacjentów.

- reklama -

Pacjentom udzielane są teleporady w godzinach pracy przychodni. W sytuacji, kiedy jest to niezbędne, pacjent zostaje umówiony na wizytę lekarską i wtedy jest możliwe wejście do przychodni. Obowiązkowo pacjenci muszą być zaopatrzeni w rękawiczki i maseczki. Pacjenci, którzy nie mają własnych środków ochrony, otrzymają je na miejscu. Nikt nie zostanie odesłany bez pomocy.

Nocna i świąteczna opieka działa przy ul. Sienkiewicza 3 – budynek starego krwiodawstwa.

Kontakt: tel. 538 169 529, 538 169 530.

Pacjent może skorzystać z opieki lekarskiej i pielęgniarskiej w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej wieczorem – po godzinie 18:00, w nocy do godziny 8:00 i całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy.

Świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej są bezpłatne i udzielane bez skierowania w dowolnym punkcie udzielającym tych świadczeń.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj