Lyski Rock Festival przełożony

Lyski Rock Festival 2019. Fot. Łukasz Kohut

– Decyzję tę podjęliśmy w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo kilku tysięcy widzów, którzy biorą w nim udział. Musimy wierzyć w to, że prędzej czy później ktoś wynajdzie szczepionkę na tę zarazę i branża muzyczna wróci do nas ze zdwojoną siłą – piszą organizatorzy.

Lyski Rock Festival II, który miał odbyć się 28 sierpnia w Lyskach, został przełożony.

- reklama -

– Decyzję tę podjęliśmy w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo kilku tysięcy widzów, którzy biorą w nim udział. Kierując się odpowiedzialnością i rozsądkiem, podjęliśmy trudną zarówno dla nas, jak i artystów decyzję o przełożeniu (nie odwołaniu) tegorocznej edycji na dzień 27 sierpnia 2021 r. Serce nam pęka oczywiście, bo wiemy, jak nasz pomysł na tegoroczny skład przypadł wam do gustu, ale niestety przegraliśmy z COVID-19 – informują organizatorzy.

– Wiemy, że ten czas jest okrutny dla nas wszystkich, ale musimy to przetrwać. Pamiętajcie, że kultura napędza gospodarkę, więc musimy wierzyć w to, że prędzej czy później ktoś wynajdzie szczepionkę na tę zarazę i branża muzyczna wróci do nas ze zdwojoną siłą. Oczywiście, piszemy tu o kulturze, ale myślimy globalnie o całej gospodarce. Nasi artyści są warci tego, żeby na nich poczekać – podkreśla sztab organizatorów.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu znanego wcześniej jako Magia Rocka miały wystąpić zespoły Wilki, Luxtorpeda, Pidżama Porno i Łydka Grubasa oraz Jelonek.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj