Racibórz: Pozytywny przekaz na słupach w mieście

rck osir
Fot. RCK

Wszystkie działania RCK mają miejsce w ramach projektu online #Kulturazdostawądodomu. Natomiast Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca mieszkańców do utrzymywania dobrej formy i „pompowania pozytywnej energii”. 

Raciborskie Centrum Kultury i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji wspólnie podjęli akcję przesyłania pozytywnej energii mieszkańcom w tym trudnym dla wszystkich czasie. Na raciborskich słupach pojawiły się kolorowe plakaty informujące o akcjach kulturalno-społecznych obu instytucji oraz z pozytywnym przekazem „Uśmiechnij się, będzie dobrze”.

- reklama -

Wszystkie działania RCK mają miejsce w ramach projektu online #Kulturazdostawądodomu. Codziennie na facebooku i stronie internetowej RCK publikowane są ciekawe propozycje kulturalne m.in. warsztaty plastyczne online, wirtualne zwiedzanie galerii rzeźby, sonda z najmłodszymi o tym, co sądzą o kulturze, a także informacje polecające, co wartościowego przeczytać, czego posłuchać w wolnej chwili, prezentowani są także lokalni artyści i ich dokonania. Dla seniorów został uruchomiony specjalny telefon #kulturanałączach, pod który można zadzwonić codziennie między 12:00 a 14:00 i porozmawiać o kulturze i nie tylko.

Ośrodek Sportu i Rekreacji zachęca mieszkańców do utrzymywania dobrej formy i „pompowania pozytywnej energii”. W ramach tej akcji będzie realizować swoje działania w sieci, w tym m.in. e-Bieg bez Granic, o którym więcej informacji wkrótce. Do akcji przyłączyły się również Raciborek z Kropelką, które postarają się zachęcić do aktywności fizycznej na wesoło.

RCK i OSiR zachęcają również do wspierania raciborskich przedsiębiorców „Kupuj, zamawiaj, wspieraj LOKALNE”.

fot. RCK
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj