Zderzenie czołowe w Gołkowicach. Kierowcy w szpitalu

2
Wypadek w Gołkowicach
Fot. KPP Wodzisław Śląski

Śledczy z wodzisławskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś rano w Gołkowicach na ulicy 1 Maja. Wstępne ustalenia wskazują, że to zaśnięcie lub zasłabnięcie za kierownicą było przyczyną czołowego zderzenia się dwóch pojazdów. Obaj kierowcy zostali przewiezieni do jastrzębskiego szpitala.

– Dzisiaj przed godziną 5.00 patrol ruchu drogowego został wezwany do obsługi zdarzenia drogowego w Gołkowicach na ulicy 1 Maja. Jak ustalili mundurowi, kierujący volkswagenem jadąc ulicą 1 Maja w kierunku Godowa, zasnął lub zasłabł za kierownicą, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwnego kierunku pojazd marki toyota. Obu kierowców zabrało pogotowie do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierowca toyoty ma złamane obie nogi. Drugi z kierowców jest w trakcie badań. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu wykonano oględziny miejsca zdarzenia i pojazdów oraz sporządzono dokumentację fotograficzną. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku – relacjonuje policja.

- reklama -

Policjanci apeluj o zachowanie ostrożności i czujności na drodze oraz przestrzegają przed dalszą jazdą, jeżeli odczuwamy zmęczenie za kierownicą. Przede wszystkim w podróż należy wyruszać wypoczętym. Warto wcześniej dobrze wywietrzyć samochód i zaopatrzyć go w zawieszkę o pobudzającym zapachu. Bardzo ważne jest aby dobrać odpowiednią pozycję za kierownicą – oprócz tego, że ma być nam wygodnie, powinno być również bezpiecznie.

/KPP Wodzisław Śląski oprac. c/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. Marta

    Chciałam coś przekazać odnośnie wypadku, dlatego też proszę kierowcę toyoty lub jego rodzinę o kontakt na e-mail:
    [email protected]

    • Poszukaj w Google

      Pazerna HIENA … do każdego wypadku chce coś przekazać

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here