Raciborski OSiR zaprasza do udziału w E–Biegu bez Granic

0
Bieg Bez Granic 2019
Bieg Bez Granic 2019

Uczestnicy mają za zadanie pokonanie dystansu 10 km na dowolnie wybranej trasie pomiędzy 11 a 31 maja.

W związku z obecną sytuacją i przedłużającymi się utrudnieniami spowodowanymi COVID-19 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu postanowił zmienić formułę Biegu bez Granic na bieg wirtualny. Dlatego zaprasza wszystkich miłośników aktywności fizycznej do udziału w „E–Biegu bez Granic”.

- reklama -

Uczestnicy wydarzenia pomiędzy 11.05.2020 r. a 31.05.2020 r. pokonują dystans 10 km, na dowolnie wybranej trasie, dowolną dyscypliną: marsz Nordic Walking, bieg, spacer, wędrowanie. Każdy zgłoszony po zakończonej akcji otrzyma pamiątkowy medal, który będzie stanowił kolejną część medali z cyklu 4Biegi Racibórz.

Opłata startową wynosi 25 zł. Można ją uiścić przelewem na konto OSiR-u lub w przypadku braku możliwości osobiście w Krytej Pływalni H2Ostróg.

Zapisy drogą mailową: [email protected] (należy podać imię, nazwisko i datę urodzenia), osobiście w Krytej Pływalni H2Ostróg lub telefonicznie – 32 415 37 17.

Oprócz udziału w samym biegu można wziąć udział w trzech konkursach towarzyszących: „Wygrana mierzona kilometrami”, „Zmaluj swój numer startowy” oraz „Zdjęcia z przebiegnięcia” – szczegóły w regulaminie.

W terminie do 5.06.2020 r. należy przesłać swój wynik w postaci zrzutu ekranu (screena), zdjęcia z aplikacji lub zdjęcia zegarka z widocznym dystansem, czasem i datą mailowo na adres [email protected] lub na profil FB OSiR Racibórz – mile widziane fotki.

– Drodzy biegacze, mając na uwadze obecną sytuację związaną z obecnością koronawirusa, pamiętajcie o podstawowych zasadach bezpiecznego biegania: poruszamy się w mało uczęszczanych miejscach, zachowujemy odstęp min. 2 metry, nie biegamy w grupach, zasłaniamy twarz (wyjątek teren leśny). Serdecznie zapraszamy do udziału – zachęca OSiR.

Do pobrania: Klauzula informacyjna RODO

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here