Mieszkańcy Raciborza zatrzymani za posiadanie narkotyków i handel

0
marihuana
Fot. KPP Racibórz

Podczas zatrzymania u 20-latka i 29-latka znaleziono znaczne ilości środków odurzających: 72 gramy marihuany oraz 135 gramów haszyszu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 29 lat, których już wcześniej podejrzewali o handel substancjami odurzającymi. Typowania policjantów okazały się trafne i podczas zatrzymania u mężczyzn znaleziono znaczne ilości środków odurzających: 72 gramy marihuany oraz 135 gramów haszyszu.

- reklama -

10 czerwca obaj mieszkańcy Raciborza zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty w tej sprawie. 29-latek odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Młodszy z zatrzymanych, oprócz zarzutu o posiadanie znacznych ilości środków odurzających, usłyszał także zarzut wprowadzania do obrotu tych substancji, za co grozi nawet 12 lat więzienia. Wobec obu podejrzanych zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz poręczenia majątkowego. Nadzorowana przez Prokuraturę Rejonową w Raciborzu sprawa ma charakter rozwojowy, wobec czego można spodziewać się kolejnych zatrzymań.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here