#KULTURAzDostawąDoDomu od RCK

0
ZPiT Strzecha

Minął kolejny tydzień akcji #KULTURAzDostawąDoDomu prowadzonej przez Raciborskie Centrum Kultury. Wszystkie materiały dostępne na  facebook.com/RaciborskieCentrumKultury i www.rck.com.pl. 

– Zeszły tydzień rozpoczęliśmy od nagrań do projektu „Kultura: on/off”. Za niedługo będziecie mogli obejrzeć warsztaty teatralne prowadzone przez Grażynę Tabor oraz Jerzego Dębinę z udziałem Aleksandry Tabor oraz Agnieszki Rajdy – zapowiada RCK.
https://www.facebook.com/pg/RaciborskieCentrumKultury/photos/?tab=album&album_id=3197827876941505

- reklama -
Fot. Patryk Kogut

W poniedziałek na Facebooku ukazała się galeria prac uczestników konkursu na ilustrację. – Sami zobaczcie, jak plastycznie utalentowane są nasze dzieci i młodzież – zachęca RCK.
https://www.facebook.com/pg/RaciborskieCentrumKultury/photos/?tab=album&album_id=3198331440224482

– Bardzo tęsknimy za występami naszych artystów! Dlatego od czasu do czasu musimy sobie przypomnieć wspaniałe chwile, kiedy mogliśmy oglądać ich na żywo. Tym razem wybór padł na film Zespołu Pieśni i Tańca Strzecha, na którym odtańczyli Trojoka – relacjonuje RCK.

Słowem online podzielił się aktor Teatru Rozrywki oraz instruktor RCK Tomasz Jedz. A co zaprezentował? „Czas na mnie” Tadeusza Różewicza, fragmenty powieści „Bieguni” Olgi Tokarczuk, a także poezję własną.
https://www.facebook.com/RaciborskieCentrumKultury/posts/3203618449695781

RCK poleciło też książkę „Jeździec miedziany” Paulliny Simons – kawał romantycznej powieści, która wciąga od pierwszej strony.
http://www.rck.com.pl/n/site/index/358–kultura-z-dostawa-do-domu-/377-od-nas-dla-was.html

Joanna Nitefor była bohaterką cyklu o utalentowanych raciborzanach.
https://www.raciborz-art.pl/teatr/wywiad-z-asi%C4%85/

Joanna Nitefor
Joanna Nitefor

Spektakl „Jaś i Małgosia” zaplanowany na 15 marca w Raciborskim Centrum Kultury został odwołany. Zwrot biletów tylko w punktach, gdzie zostały zakupione (biletyna, kasa RCK RDK).

W dniach od 22 do 26 czerwca Raciborskie Centrum Informacji oraz Kasa RCK (przy ul. Chopina 21) będą nieczynne.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here