Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Turze [ZDJĘCIA]

2
mateusz morawiecki turze (5)
Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Turze

Burmistrz Paweł Macha dziękował za współpracę z organami rządowymi, podkreślając, że trzeba mieć odwagę prosić i aplikować o środki rządowe, ale także umieć za nie podziękować.

Dziś, 24 czerwca, premier Mateusz Morawiecki odwiedził Turze. Krótkie spotkanie przed miejscowym OSP dotyczyło zabezpieczenia przeciwpowodziowego gminy oraz podsumowania współpracy z samorządem. – W ramach tej współpracy w ostatnich latach ze środków pozyskanych z budżetu państwa, przy wkładzie własnym środków gminnych, zostały wyremontowane: droga w Turzu, szatnie w Szkole Podstawowej w Kuźni Raciborskiej (pozbycie się ksylamitu), hala sportowa przy tej szkole, drogi: Kolejowa i Tartaczna, a także doprowadzony gaz. Gmina została także objęta pomocą rządową po nawałnicy w lipcu 2017 roku – wylicza Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej.

- reklama -

Burmistrz Paweł Macha dziękował za tę współpracę z organami rządowymi, podkreślając, że trzeba mieć odwagę prosić i aplikować o środki rządowe, ale także umieć za nie podziękować. W spotkaniu z premierem udział wzięli m.in. senator Ewa Gawęda, wojewoda Jarosław Wieczorek, starosta raciborski Grzegorz Swoboda, burmistrz Paweł Macha, zastępca burmistrza Sylwia Brzezicka-Tesarczyk, przewodniczący Rady Miejskiej Radosław Kasprzyk i wójt Bierawy Krzysztof Ficoń.

Wcześniej premier Mateusz Morawiecki złożył wizytę na terenie zbiornika przeciwpowodziowego Racibórz Dolny. Więcej: Premier Mateusz Morawiecki z wizytą na zbiorniku Racibórz [WIDEO]

fot. UM Kuźnia Raciborska
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. Mario221

    Opozycja powołuje się często na swoje super recepty, jednak ani wyniki ostatnich wyborów ani sondaże tego nie oddają.

  2. Racka

    Mylisz się.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here