Kultura: on/off. Warsztaty teatralne z Grażyną Tabor [WIDEO]

kultura on off
Warsztaty teatralne z Grażyną Tabor

W ramach projektu „Kultura: on/off” odbyły się warsztaty teatralne z Grażyną Tabor, które dotyczą zsynchronizowania ruchu z oddechem i dźwiękiem. 

Pojawił się kolejny odcinek części teatralnej projektu „Kultura: on/off” realizowanego przez Raciborskie Centrum Kultury w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Kultura w sieci. Tym razem warsztaty poprowadzi Grażyna Tabor z udziałem Aleksandry Tabor i Agnieszki Rajdy. Dotyczyć one będą zsynchronizowania ruchu z oddechem i dźwiękiem. Prowadząca warsztaty pokaże, jak rozluźnić ciało, jak pracować nad koncentracją i skupieniem oraz wzajemnością partnerów na scenie i nie tylko. Dowiecie się również, jak masować oddechem swoje struny głosowe. W drugiej części Grażyna Tabor wraz z jej aktorkami skupią się na geście, który jest niezwykle ważny dla zapętlenia scen w teatrze. Naśladowanie gestów doskonale uruchamia uważność aktorów i wyzwala ich wspólną energię. Na koniec będzie relaksacja, która z pewnością udzieli się również oglądającym.

- reklama -

Realizacja video: Patryk Kogut, Perfect View, Michał Dyja.

„Kultura: on/off” to projekt realizowany od czerwca do października przez Raciborskie Centrum Kultury w ramach programu ministerialnego „Kultura w sieci”. Kolejne odcinki już wkrótce. Śledzić informacje można w wydarzeniu i na profilu RCK na Facebooku oraz na Instagramie RCK. Czytaj więcej: Kultura: ON/OFF. Bezpłatne warsztaty online od RCK.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj