Konkurs „Pamiątka z wakacji spędzonych w gminie Krzyżanowice”

malowanie plastyczny
Fot. freepik.com

Konkurs jest skierowany do wszystkich mieszkańców i gości, którzy są zafascynowani gminą Krzyżanowice oraz do tych, którzy wciąż na nowo odkrywają ciekawe miejsca i bogactwo przyrodniczo-kulturowe tej ziemi.

Urząd Gminy Krzyżanowice ogłosił konkurs plastyczny pn. „Pamiątka z wakacji spędzonych w gminie Krzyżanowice – zaprojektuj, wykonaj, przyślij”. Konkurs jest skierowany do wszystkich mieszkańców i gości, niezależnie od wieku, którzy są zafascynowani gminą Krzyżanowice oraz do tych, którzy wciąż na nowo odkrywają ciekawe miejsca i bogactwo przyrodniczo-kulturowe tej ziemi. – Z każdych wakacji przywozimy pamiątki takie jak pocztówki, muszelki, breloki i wiele różnych innych gadżetów. Wygląda jednak na to, że tegoroczne lato większość z nas spędzi w domu. Sądzimy jednak, że to nie problem. Tym bardziej, że nasza gmina oferuje wiele atrakcji przyrodniczych, architektonicznych, rekreacyjnych i sportowych. Można tutaj doskonale wypocząć, nie wyjeżdżając z domu. Być może właśnie wam dawno chodzi po głowie pomysł na pamiątkę z wakacji spędzonych w swojej miejscowości, być może chcielibyście pokazać swój pomysł, umiejętności i znajomość różnych technik plastycznych – pisze UG Krzyżanowice.

- reklama -

Można wykorzystać wszelkie dostępnych techniki od rysunku po haft, decoupage, quillinę, rzeźbę, glinę, wosk, mydło, makramę, masę plastyczną oraz wszystko, co tylko przyjdzie do głowy i wpadnie w ręce.

Pracę należy przysłać lub przynieś do biura GZOKSiT w Tworkowie lub do dowolnej świetlicy w gminie Krzyżanowice. Termin – do 31 sierpnia. Dla zwycięzców są przewidziane ciekawe nagrody, a prace będzie można podziwiać podczas wystawy pokonkursowej.

Poniżej do pobrania znajdują się:
Karta pracy
Regulamin

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj