Mobilne biuro programu „Czyste powietrze” jutro (14.08) na raciborskim rynku

Mobilne biuro programu Czyste Powietrze
W piątek 14 sierpnia w godzinach 9:00 - 12:30 wszyscy zainteresowani mieszkańcy mogą odwiedzić Mobilne Biuro Programu „Czyste Powietrze" na raciborskim rynku (od strony ul. Rzeźniczej).

Eksperci z WFOŚiGW w Katowicach będą udzielać informacji dotyczących programu Czyste Powietrze oraz przyjmować wnioski o dofinansowanie. Doradzą też w kwestii możliwych rozwiązań termomodernizacyjnych.

Mobilne Biuro Programu „Czyste Powietrze” Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach już jutro, 14 sierpnia, w godzinach 9:00-12:30 rozstawi się na płycie raciborskiego rynku.

- reklama -

W tym czasie eksperci z WFOŚiGW w Katowicach udzielać będą wszelkich informacji dotyczących programu Czyste Powietrze oraz przyjmować będą wnioski o dofinansowanie. Doradzą również w kwestii możliwych rozwiązań termomodernizacyjnych.

W ramach programu Czyste Powietrze, można uzyskać dofinansowanie do zadań realizowanych w budynkach jednorodzinnych, m.in. do:
• wymiany nieefektywnego źródła ciepła na paliwo stałe na źródło ekologiczne,
• modernizacji instalacji centralnego ogrzewania oraz instalacji ciepłej wody użytkowej,
• ocieplenia domu,
• wymiany okien i drzwi.

Mobilne Biuro Programu „Czyste Powietrze” będzie dostępne na raciborskim rynku (od strony ul. Rzeźniczej) w godzinach 9:00 – 12:30. 

Więcej informacji o programie na stronie internetowej WFOŚiGW w Katowicach oraz w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta – telefon 032 75 50 772.

/UM Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj