Raciborska biblioteka nie zostawia czytelnika

0
kuba blokesz
Kuba Blokesz

Dotychczas w ramach programu „Kultura w sieci” odbyły się spotkania autorskie z Grzegorzem Kasdepke, Jackiem Hugo-Baderem i Anną Dziewit-Meller oraz koncert Kuby Blokesza.

Od 1 czerwca raciborska biblioteka realizuje projekt ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”. Celem programu jest finansowe wsparcie realizacji projektów upowszechniających dorobek kultury i zwiększających obecność kultury w życiu społecznym, których odbiór następuje poprzez narzędzia online. – W ramach projektu „Raciborska biblioteka nie zostawia czytelnika” chcemy dać naszym czytelnikom i nie tylko namiastkę bogatej działalności kulturalnej i promującej czytelnictwo jaką prowadziliśmy przed czasem epidemii – tłumaczy biblioteka.

- reklama -

Dotychczas, w ramach projektu odbyły się spotkania autorskie z Grzegorzem Kasdepke, Jackiem Hugo-Baderem i Anną Dziewit-Meller oraz koncert Kuby Blokesza „Klinek na spleenek, czyli piosenki do przetrwania czasów niełatwych”.

Wszystkie nagrania w ramach projektu są dostępne na kanale YouTube biblioteki https://www.youtube.com/channel/UCRpISfP4-FuYKRK4BsA7yXQ w playliście „Program Kultura w sieci” oraz na stronie https://www.biblrac.pl/pl/site/index/347-projekty/328-projekty/372-kultura-w-sieci.

Atrakcyjnie zapowiada się również nadchodzące jesienne spotkanie online z Rafałem Hetmanem – znanym i cenionym blogerem książkowym, który spotka się z czytelnikami w przestrzeni wirtualnej w środę 9 września o godz. 18:00. Link do wydarzenia będzie dostępny wkrótce na stronie internetowej biblioteki (www.biblrac.pl) oraz na fanpage biblioteki (www.facebook.com/biblrac).

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Kultura w sieci.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here