LKS Studzienna pewnie wygrał z Naprzodem 32 Syrynia [ZDJĘCIA]

lks studzienna naprzod syrynia
LKS Studzienna - Naprzód Syrynia

W drugiej kolejce rozgrywek A klasy LKS Studzienna pokonał rywala z Syryni 4:1.

Na stadionie przy ul. Urbana w Raciborzu zmierzyły się wczoraj, 15 sierpnia, LKS Studzienna i Naprzód 32 Syrynia. Po pierwszej połowie na jednobramkowym prowadzeniu byli gospodarze – gola na początku spotkania zdobył Damian Grabowski. Druga część meczu zaczęła się od podwyższenia wyniku na 2:0 – tym razem do bramki trafił Mateusz Janik. Chwilę później gola kontaktowego strzelił Marcin Dzierżęga. Było to jednak jedyne trafienie drużyny z Syryni w tym spotkaniu. W 57. minucie na listę strzelców znów wpisał się Mateusz Janik. Wynik na 4:1 ustalił Wojciech Pytlik, wykorzystując rzut karny.

LKS Studzienna – LKS Naprzód 32 Syrynia 4:1 (1:0)