4 września zmiany w organizacji ruchu na rondzie przy „Mechaniku”

0
Rondo
Fot. raciborz24.pl

W piątek 4 września planowane jest wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej, Bosackiej i Zamkowej w Raciborzu. Zmiana organizacji ruchu może nastąpić w ciągu dnia dopiero w godzinach południowych lub popołudniowych.

Jak informuje wykonawca budowy ronda przy Mechaniku, firma DROG-BUD Sp. z o.o. 4 września planowane jest wprowadzenie zmiany w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej, Bosackiej i Zamkowej w Raciborzu. W związku z koniecznością budowy drugiej części ronda ruch zostanie poprowadzony dwukierunkowo po nowej części ronda wciąż bez możliwości skrętu w ul. Bosacką, natomiast na ul. Zamkowej zostanie przywrócony dotychczasowy ruch jednokierunkowy. Planowany okres obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu od 4.09. do 30.10.2020 r.

- reklama -

Przypominamy, budowa ronda turbinowego koło Mechanika i przebudowa Drogi Wojewódzkiej 935 do Rzuchowa to zadania realizowane przez Zarząd Dróg Wojewódzkich. Łączny koszt przebudowy wyniesie ponad 103 mln zł.

/UM Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here