Kabaret Młodych Panów w Pszowie. Wygraj wejściówkę!

Silesia Tour

Kabaret Młodych Panów wraca z nadbałtyckiej trasy, aby ponownie grać „u siebie”, czyli na Śląsku. Co zrobić, aby wygrać wejściówkę na występ w Pszowie?

 „To jest chore” – ostatni pełnometrażowy, dwugodzinny program Kabaretu Młodych Panów to zabawne skecze i zaskakujące puenty, świetne scenki i mądre piosenki, które sprawiają, że każdy uczestnik tego wyjątkowego show na koniec dnia czuje się świetnie. Agencja Star Manager, Albert Production oraz Dom Kultury zapraszają 22 października na dwa występy Kabaretu Młodych Panów w godzinach 17:30 i 20:30.

- reklama -

Zasady konkursu i regulamin

Do rozdania mamy wejściówki na występ Kabaretu Młodych Panów w Pszowie 22 października na program „To jest chore”. Do wygrania są 2 podwójne wejściówki na godz. 17:30 i 2 podwójne wejściówki na godz. 20:30.

Osoba, która jako pierwsza poprawnie odpowie na konkursowe pytanie otrzyma jedną podwójną wejściówkę na godz. 20:30. Osoba, która jako druga poprawnie odpowie na konkursowe pytanie otrzyma jedną podwójną wejściówkę na godz. 20:30. Osoba, która jako trzecia poprawnie odpowie na konkursowe pytanie otrzyma jedną podwójną wejściówkę na godz. 17:30. Osoba, która jako czwarta poprawnie odpowie na konkursowe pytanie otrzyma jedną podwójną wejściówkę na godz. 17:30.

Co zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie należy polubić na Facebooku stronę raciborz.com.pl  i odpowiedzieć na pytanie:
W ilu miastach wystąpi Kabaret Młodych Panów podczas trasy Silesia Tour?

Odpowiedź należy wysłać na adres [email protected] w tytule wpisując „Konkurs Kabaret Młodych Panów” oraz swoje imię i nazwisko. Konkurs potrwa do 28.09.2020 r. do godz. 23:59. O wygranej poinformujemy 29.09.2020 r. drogą mailową, informując również o tym, jak odebrać wejściówkę.

UWAGA!
Prosimy również o podanie w mailu numeru telefonu. Dzięki temu będziemy mogli szybciej skontaktować się ze zwycięzcami.

Wejściówkę otrzymają cztery osoby, które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzcy konkursu informowani będą o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 18. roku życia, która posiada profil w serwisie Facebook.com. Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

W przypadku wygranej, wejściówka nie podlega wymianie na jej wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga organizator.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu.

/c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj