Trwa nabór wniosków o stypendium dla studentów pielęgniarstwa

fot. powiatwodzislawski.pl

Został ogłoszony nabór wniosków o stypendium dla pielęgniarzy i pielęgniarek kształcących się na ostatnim roku w szkole wyższej, na rok 2020/2021. Jednym z warunków otrzymania jest podjęcie pracy w PPZOZ w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim.

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendium w roku 2020/2021 dla studentów z trzeciego roku pielęgniarstwa pierwszego stopnia i drugiego roku pielęgniarstwa drugiego stopnia. Warunkiem przyznania jest m. in. zobowiązanie się do podjęcia zatrudnienia na stanowisku pielęgniarki w Powiatowym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim, dla którego Powiat Wodzisławski jest podmiotem tworzącym, po zakończeniu studiów, jednak nie później niż w czasie 3 miesięcy od ich zakończenia, na minimum 3 lata.

- reklama -

Wnioski można składać do 10 listopada bezpośrednio w Starostwie Powiatowym bądź nadsyłać je pocztą z dopiskiem „Wniosek o przyznanie stypendium. Nie otwierać” 

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj