Konkurs na Najlepszy Biznesplan w Raciborzu. Ciągle można składać wnioski

komputer
Fot. freepik.com

Ze względu na sytuację epidemiologiczną termin zgłaszania wniosków został wydłużony do 20 listopada.

Już po raz piąty w Raciborzu odbywa się Konkurs na Najlepszy Biznesplan w formie modelu biznesowego. Do konkursu przystąpić mogą mieszkańcy Raciborza z pomysłem na biznes oraz przedsiębiorcy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzący swoje firmy w Raciborzu.

- reklama -

Etap pierwszy, czyli przyjmowanie zgłoszeń do udziału w konkursie i indywidualne doradztwo, został wydłużony do 20 listopada. Ocena formalna zgłoszonych biznesplanów w zaplanowana jest od 23 do 27 listopada. Wtedy także będzie miał miejsce wybór przez komisję konkursową najlepszych biznesplanów i zakwalifikowanie ich do Wielkiego Finału Konkursu. Kolejne etapy to szkolenie z wystąpień publicznych – 5 grudnia i indywidualne doradztwo biznesowe dla finalistów konkursu – od 30 listopada do 9 grudnia.

Wielki Finał Konkursu na Najlepszy Biznesplan w formie modelu biznesowego odbędzie się 10 grudnia.

Główną nagrodą w konkursie jest 5000 zł. Nagroda ufundowana jest przez prezydenta miasta Racibórz. Dodatkowo dla uczestników przygotowano nagrody rzeczowe: laptop ufundowany przez firmę Komputronik z Raciborza, Internet za 1 zł na 12 miesięcy od firmy Ostrog.net i kampania promocyjną Google Ads ufundowana przez firmę Silence Sp. z o.o., a także sesja fotograficzna oraz spot wideo dla każdego z finalistów od organizatora.

Regulamin dostępny jest na www.raciborz.pl i www.przedsiebiorczyraciborz.pl.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj