Raciborska biblioteka z darmowym dostępem do Legimi

e book
Fot. unsplash.com

Każdy czytelnik, który chciałby w wolnym świątecznym czasie sięgnąć po jedną z nowości na platformie Legimi, może zgłosić się do dowolnego oddziału lub filii celem otrzymania specjalnego kodu.

Raciborska biblioteka przygotowała dla swoich czytelników świąteczno-noworoczny prezent. Dzięki pozyskanej dotacji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zakup nowości wydawniczych w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” miłośnicy książek będą mogli jeszcze w tym roku skorzystać z darmowego dostępu do Legimi – największej platformy e-booków w Polsce.

- reklama -

Każdy czytelnik, który chciałby w wolnym świątecznym czasie sięgnąć po jedną z gorących nowości na platformie Legimi, może zgłosić się do dowolnego oddziału lub filii celem otrzymania specjalnego kodu. Kody te będą ważne tylko do 31 grudnia 2020 r. Od 4 stycznia biblioteka będzie wydawać nowe kody – ważne aż do 31 grudnia 2021 r. Również czytelnicy, którzy już teraz korzystają z dostępu do Legimi, będą musieli zgłosić się ponownie do biblioteki po 4 stycznia celem wydania nowych kodów. Usługa dzięki uzyskanej dotacji będzie darmowa dla czytelników raciborskiej biblioteki.

Godziny otwarcia oddziałów i filii biblioteki w okresie świąteczno-noworocznym sprawdzisz tutaj: https://www.biblrac.pl/pl/site/index/80-aktualnosci/news/366-biblioteka-w-okresie-swiateczno-noworocznym.html.

Celem Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” na lata 2016-2020 jest poprawa stanu czytelnictwa w Polsce poprzez wzmocnienie roli bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych jako lokalnych ośrodków życia społecznego stanowiących centrum dostępu do kultury i wiedzy. W grudniu 2020 r. Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu umożliwił w II naborze zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną, z czego bardzo cieszą się zwolennicy coraz popularniejszych e-booków.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj