Ferie z biblioteką: Warsztaty fotografii kreatywnej w Raciborzu

aparat fotograf
Fot. pexels.com

Jak robić ciekawe zdjęcia? Jakich zasad trzymać się oraz jak je łamać, żeby nasze fotografie były interesujące? Raciborska biblioteka zaprasza młodzież z klas VI-VIII na bezpłatne warsztaty fotograficzne w ramach „Ferii z biblioteką”.

Jak wywołać zaplanowany efekt? Czym różni się fotografowanie od innych sztuk plastycznych oraz dlaczego kontrast, perspektywa, kompozycja i eksperyment to nieodzowne pojęcia w słowniku fotografa? Raciborska biblioteka zaprasza na warsztaty fotografii kreatywnej – od pomysłu do realizacji! Warsztaty odbędą się w dniach 11-14 stycznia 2021 w formule hybrydowej: dwa spotkania teoretyczne zaplanowano na platformie Clickmeeting, a dwa warsztaty praktyczne w plenerze.

- reklama -

Zajęcia poprowadzi pracownik Działu Promocji MiPBP w Raciborzu Mateusz Wiecha – fotograf, absolwent Wyższego Studium Fotografii we Wrocławiu oraz Malarstwa o specjalności fotografia w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Zapisy przyjmowane są w Dziale Promocji MiPBP pod nr telefonu 32 415 37 24 wew.23. Formularz zgłoszenia i regulamin do pobrania tutaj: https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2276-ferie-z-biblioteka-2021–warsztaty-fotografii-kreatywnej.html. Liczba miejsc ograniczona.

warsztaty fotograficzne

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj