Ferie z biblioteką w Raciborzu: Gra kanapowa

Fot. pexels.com

Raciborska biblioteka zaprasza dzieci z klas I-VIII do udziału w literackiej grze kanapowej. Po wypełnieniu wszystkich kart pracy na uczestników czekają drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy.

Miała być plenerowo-kanapowa, ale z powodu nowych obostrzeń będzie tylko w zaciszu domowym. Za to pełna przygód i z nagrodą na finał. Raciborska biblioteka zaprasza dzieci z klas I-VIII do udziału w literackiej grze kanapowej. Trwają zapisy.

- reklama -

Gra adresowana jest dla dzieci z klas I-III, IV-VI i VII-VIII, zarówno z centrum, jak i ze wszystkich dzielnic Raciborza. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zgłosić się do najbliższej miejsca zamieszkania biblioteki celem zapisania, a następnie pobrać materiały do wydruku – karty pracy ze strony internetowej biblioteki www.biblrac.pl lub odebrać wydrukowany pakiet w dowolnej filii bibliotecznej. Karty pracy będą dostępne od poniedziałku 28 grudnia.

I tyle kwestii technicznych, potem już tylko dobra zabawa! Każdego dnia dzieci będą rozwiązywały jedną kartę pracy, w której znajdą zagadki, rebusy, krzyżówki itp. Czasem wskazówkę trzeba będzie odnaleźć w książce, a czasem na Facebooku. Rozwiązanie każdej zagadki będzie wskazówką do udziału w kolejnym etapie. Po wypełnieniu wszystkich kart pracy na uczestników czekają drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy.

Regulamin i formularz zgłoszenia dostępne tutaj: https://www.biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2275-ferie-z-biblioteka-2021–gra-plenerowo-kanapowa.html.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj