#FERIEzdostawądodomu od RCK

Ferie zimowe z Raciborskim Centrum Kultury
Ferie zimowe z Raciborskim Centrum Kultury

Tworzenie instrumentów domowych, Kreatywne Zrób To Sam, słuchowisko „Sceny z życia smoków”, konkurs „Nagraj to sam” i warsztaty taneczne on-line dla dzieci i młodzieży – RCK zaprasza na zajęcia z okazji ferii.

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na zajęcia z okazji ferii zimowych – #FERIEzdostawądodomu.

- reklama -

Tworzenie instrumentów domowych – cykl warsztatów on-line – trzy filmy instruktażowe – jak w domowych warunkach, własnoręcznie i z łatwodostępnych materiałów wykonać instrumenty muzyczne:
4.01.2021– bębenek
13.01.2021 – marakasy
8.01.2021 – kij deszczowy

Kreatywne Zrób To Sam – trzy filmy instruktażowe: warsztaty upcyklingowe on-line z tworzenia dekoracji i biżuterii, m.in. własnoręcznie wykonane:
6.01.2021 – świeczki recyklingowe
11.01.2021 – ozdabianie szkła lakierami do paznokci
14.01.2021 – tworzenie naszyjnika z kredek

Słuchowisko „Sceny z życia smoków” Beaty Krupskiej. 15 odcinków w formie audiobooka nagranych przez instruktorów RCK (z elementami muzyki, czytanie na głosy) publikowanych codziennie o godz. 19:00 w ramach dobranocki
3.01-17.01.2021

„Nagraj to sam” – konkurs dla dzieci i młodzieży, którego ideą jest nagranie własnego, krótkiego filmu „zrób to sam” z rękodzieła upcyklingowego. Nagrody przyznane w dwóch kategoriach – jury i publiczności (liczba kliknięć „like” na facebooku). Filmy wysyłane przez uczestników do organizatora konkursu będą sukcesywnie publikowane na Facebooku Raciborskiego Centrum Kultury. Prace należy przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy: [email protected] bądź Messenger Raciborskiego Centrum Kultury (wetransfer, link, plik itp.) lub dostarczyć do siedziby RCK najpóźniej do 10 stycznia 2021 r. Szczegóły: http://www.rck.com.pl/n/site/index/2-program/imprezy/2256-konkurs-feryjny–quot-nagraj-to-sam-quot-.

Zajęcia taneczne on-line dla dzieci i młodzieży w formie lekcji instruktażowych. Umieszczone zostaną na kanale YouTube RCK: www.youtube.com/user/rckredaktor/videos, tak, by każdy mógł je wyświetlić w dowolnym czasie.

oprac. /kp/

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj