Śląska Akademia Handlu Internetowego. Cykl szkoleń i warsztatów dla przedsiębiorców

biznes komputer
Biznes. Fot. freepik.com

Projekt skierowany jest do firm z województwa śląskiego zainteresowanych zmianą profilu swojego przedsiębiorstwa w kierunku e-handlu lub poszerzeniem kanałów sprzedaży, dystrybucji i promocji o Internet.

1 marca rozpocznie się cykl szkoleń i warsztatów w ramach Śląskiej Akademii Handlu Internetowego. To druga edycja projektu, którego celem jest wzrost konkurencyjności śląskich mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich firm poprzez podniesienie kompetencji przedsiębiorców w zakresie przejścia z tradycyjnego handlu do sprzedaży i promocji online w kontekście epidemii koronawirusa i zmian w gospodarce. Chodzi także o przeciwdziałanie wzrostowi bezrobocia w regionie, utrzymanie miejsc pracy oraz aktywną pomoc samorządu i lokalnych organizacji w przekwalifikowaniu pracowników i zmianie profilu firm z uwzględnieniem narzędzi handlu i marketingu internetowego.

- reklama -

Absolwenci otrzymają certyfikat umiejętności Śląskiej Organizacji Szkoleniowej z tytułem eMarketing Manager. Szkolenia odbywają się w formie warsztatów online.

Rekrutacja potrwa do 26 lutego lub do wyczerpania miejsc.

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj