Termomodernizacja Przedszkola nr 1 w Kuźni Raciborskiej

przedszkole nr 1 kuznia raciborska
Przedszkole nr 1 w Kuźni Raciborskiej. Fot. Google

Grupy przedszkolne przeprowadzą się do budynku szkoły podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej.

Ruszają prace przy termomodernizacji budynku Przedszkola nr 1 w Kuźni Raciborskiej przy ul. Słowackiego 18. 15 marca odbyło się przekazanie wykonawcy placu budowy. Roboty rozpoczną się od prac prowadzonych na zewnątrz budynku.

- reklama -

Grupy przedszkolne przeprowadzą się do budynku szkoły podstawowej im. Jana Wawrzynka w Kuźni Raciborskiej. Przeprowadzkę zaplanowano na przyszły tydzień. Od 29 marca zajęcia dla wszystkich grup przedszkolnych będą odbywały się już w salach szkolnych. Organizacyjne zmiany czekają także oddział Przedszkola nr 1 w Turzu. Budynek świetlicy, w którym mieści się oddział przedszkolny, będzie poddany termomodernizacji. Od 18 marca przedszkolaki będą już miały zajęcia w budynku katechetycznym przy parafii w Turzu.

– Bardzo serdecznie dziękujemy pani dyrektor Kindze Apollo za wszelką pomoc okazaną przy przeprowadzeniu tych zmian, za życzliwość i otwarte serce oraz księdzu proboszczowi Marcinowi Szaboniowi za okazaną życzliwość, wielkie serce, otwartość i wszelką pomoc. Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające ze zmian organizacyjnych. Po remoncie przedszkolaki wrócą do zmodernizowanych, ciepłych i czystych pomieszczeń – informuje Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej.

przedszkole nr 1 kuznia raciborska 1
15 marca odbyło się przekazanie wykonawcy placu budowy. Fot. UM Kuźnia Raciborska

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here