Strażacy z OSP Samborowice zdobywają górskie szczyty [ZDJĘCIA]

osp samborowice dkms
21 marca strażacy zdobyli Kowadło (988 m n.p.m) – najwyższy szczyt Gór Złotych i Rudawiec (1112 m n.p.m) - najwyższy szczyt Gór Bialskich, a więc 4. i 5. szczyt Korony Gór Polski

– Dlaczego to robimy? Po to, by zwracać uwagę na choroby nowotworowe i zachęcać do zapisania się do bazy dawców szpiku Fundacja DKMS – tak jak my. Jeżeli nic to nie kosztuje, to dlaczego nie pomóc? – tłumaczą strażacy.

Strażacy z OSP Samborowice zdobywają górskie szczyty w ramach akcji „Zostań dawcą szpiku tak jak my – walczymy nie tylko z pożarami, ale i z nowotworami”. 21 marca zaliczyli Kowadło (988 m n.p.m) – najwyższy szczyt Gór Złotych i Rudawiec (1112 m n.p.m) – najwyższy szczyt Gór Bialskich, a więc 4. i 5. szczyt Korony Gór Polski. – Wspólna pasja, jeden cel – pomoc. Dlaczego to robimy? Po to, by zwracać uwagę na choroby nowotworowe i zachęcać do zapisania się do bazy dawców szpiku Fundacja DKMS – tak jak my. Jeżeli nic to nie kosztuje, to dlaczego nie pomóc? – tłumaczą strażacy.

- reklama -

– Na szlaku znów budziliśmy wielkie zainteresowanie i odbyliśmy parę fajnych rozmów (akcja wspierana między innymi przez „Strażak na szlaku”). Dziękujemy za wszelakie słowa podziwu i zachęty. Za nami pięć szczytów i już planujemy następny. Przed nami 23 – jeżeli jesteście chętni na wspólne zdobywanie gór w szczytnym celu, zapraszamy do kontaktu – zachęca OSP Samborowice.

fot. OSP Samborowice
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here