Śmiertelny wypadek w Jastrzębiu-Zdroju. Policja szuka sprawcy

Wypadek

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju poszukują kierowcy, który w sobotę doprowadził do wypadku drogowego i uciekł z miejsca zdarzenia. Obrażenia 52-latka okazały się śmiertelne. Sprawca wypadku poruszał się samochodem osobowym jeep.

Do wypadku doszło w sobotę 10.04 po godzinie 19.00 w Jastrzębiu-Zdroju na ulicy Armii Krajowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń jastrzębskiej drogówki, kierujący samochodem jeep z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo kierującego motorowerem. – W wyniku zderzenia 52-letni pasażer jednośladu poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierujący został przewieziony do szpitala. Pojazd jeep jeszcze tej samej nocy został odnaleziony i zabezpieczony na terenie powiatu wodzisławskiego. Policjanci z wydziału kryminalnego jastrzębskiej komendy nadal poszukują sprawcy tego tragicznego wypadku, który od soboty ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości – informuje policja. Dzięki natychmiastowej reakcji świadków, jastrzębscy mundurowi  posiadają zapis urządzenia rejestrującego, na którym zapisał się pojazd i sprawca wypadku.

- reklama -

Jastrzębska policja prosi osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00 lub alarmowy 997.

/KMP Jastrzębie-Zdrój oprac. c/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here