Co z bezpłatnymi maskami FFP2 dla raciborzan? Jest odpowiedź prezydenta

Koronawirus
Koronawirus. Fot. freepik.com

O bezpłatne maski dla mieszkańców Raciborza pytał niedawno radny Stanisław Borowik. Okazuje się, że Miasto Racibórz  na chwilę obecną nie przewiduje takich działań.

Radny Stanisław Borowik pytał w interpelacji do prezydenta, czy ten rozpocznie procedurę zakupu lub pozyskania bezpłatnych maseczek ochronnych typu FFP2 dla mieszkańców Miasta Racibórz.  – Jak wynika z badań ekspertów od spraw narastającej epidemii niezbędne jest, aby powstrzymać narastające zagrożenie naszych mieszkańców Covidem-19 jest wyposażenie każdego mieszkańca w dostępność do maski typu FFP2 tak jak to czynią inne miasta w Polsce. Wszystkie informacje z innych źródeł potwierdzają, że miasta stosują zasadę (na każdego mieszkańca) 4 maski – pisał w uzasadnieniu radny.

- reklama -

Znamy już odpowiedź wiceprezydenta Dawida Wacławczyka. – W odpowiedzi na interpelację z dnia 19.03.2021 r. w sprawie procedury zakupu lub pozyskania bezpłatnych maseczek ochronnych typu FFP2 dla mieszkańców Miasta Racibórz informuję, że Miasto Racibórz na chwilę obecną nie przewiduje takich działań – odpowiedział krótki Dawid Wacławczyk.

Czytaj też:

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here