Premier Mateusz Morawiecki zaszczepił się AstraZenecą

mateusz morawiecki
Fot. Mateusz Morawiecki/Twitter

– Kochani, #SzczepimySię, bo chcemy szybko wrócić do normalnego życia. Do dzieła! – napisał szef rządu na Twitterze i Facebooku.

Na początku zeszłego tygodnia premier Mateusz Morawiecki poinformował, że w związku z tym, iż uruchomiono rejestrację dla jego rocznika – 1968 r. – zarejestrował się poprzez infolinię na szczepienie przeciw COVID-19. W sobotę, 24 kwietnia, premier i jego żona przyjęli pierwszą dawkę szczepionki firmy AstraZeneca. Zabieg odbył się w szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym.

- reklama -

– Moja żona Iwona i ja właśnie przyjęliśmy pierwszą dawkę szczepionki AstraZeneca. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Jesteśmy bardzo wdzięczni i dziękujemy służbom medycznym ze Szpitala Narodowego. Kochani, #SzczepimySię, bo chcemy szybko wrócić do normalnego życia. Do dzieła! – napisał szef rządu na Twitterze i Facebooku.

Od dzisiaj na szczepienie przeciw COVID-19 może rejestrować się każdy, kto urodził się w 1974 i 1975 r. Czytaj więcej: Zmiany w harmonogramie szczepień przeciw COVID-19. „Od poniedziałku przyśpieszamy”.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj