Parada bajkowych postaci przeszła ulicami Brzezia [WIDEO]

parada bajkowych postaci biblioteka brzezie
Fot. MiPBP w Raciborzu

Oprócz barwnego przemarszu ulicami Brzezia dzieci miały okazję odwiedzić Filię nr 9 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu, co zaowocowało wykonaniem kolorowych prac plastycznych.

Z okazji Światowego Dnia Książki 23 kwietnia Filia Nr 9 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu zorganizowała coroczny przemarsz dzieci z przedszkola nr 16 ulicami dzielnicy Brzezie.

- reklama -

Parada bajkowych postaci odbywa się w dzielnicy Brzezie wiosną każdego roku. Ideą happeningu jest promocja czytelnictwa. Również w tym roku dzieci w przepięknych strojach niosły transparenty i skandowały hasła takie jak „Czytaj książki” czy „Czytanie książek to wielka przygoda”. Pomimo bardzo zmiennej pogody całe wydarzenie przebiegło efektownie i zakończyło się sukcesem.

Oprócz barwnego przemarszu ulicami Brzezia dzieci miały okazję odwiedzić Filię nr 9 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu, co zaowocowało wykonaniem kolorowych prac plastycznych. Młodzi uczestnicy parady mieli również okazję wspólnie przeczytać książeczkę oraz pobawić się w „Raz, dwa, trzy – Baba Jaga patrzy”.

oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj