Wynajął firmę sprzątająca, a ta wywiozła śmieci do lasu

Śmieci

Pracownicy firmy sprzątającej, wynajętej przez jednego z mieszkańców gminy Godów, okazali się oszustami, a śmieci porzucili w gołkowickim lesie.

Mieszkaniec gminy Godów, pod koniec lutego, skorzystał z ogłoszenia znalezionego w internecie. Mężczyzna robił porządki w piwnicy i na strychu, chcąc pozbyć się niepotrzebnych odpadów. Ogłoszenie na pozór wydawało się profesjonalne – na miejscu zjawili się mężczyźni, poruszający się pojazdem dostawczym, którzy zrobili cztery kursy, informując właściciela, że odpady trafią do najbliższego Punktu Zbiórki Selektywnej Odpadów – relacjonuje Policja. Niestety, jak się później okazało, mężczyźni porzucili śmieci w gołkowickim lesie oraz na jednej z dróg dojazdowych do autostrady A1 w Skrzyszowie.

- reklama -

O fakcie porzucenia śmieci zostali zawiadomienie policjanci z Komisariatu Policji w Gorczycach. Przeprowadzone w tej sprawie czynności wyjaśniające doprowadziły do ustalenia danych sprawcy tego zdarzenia, który, jak wynika z postępowania, posługiwał się nieprawdziwym imieniem i nazwiskiem. 32-letni mieszkaniec Katowic odpowiedzialny za wykonaną usługę usłyszał już zarzuty i przyznał się do popełnionego czynu, za co grozi mu do 5000 zł grzywny.

/KPP Wodzisław Śląski oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj