Zbiórka środków dla rodziny śp. Michała Kędzierskiego

michal kedzierski
Asp. Michał Kędzierski

– Michał oddał życie służbie. Pozostawił dwójkę pogrążonych w smutku rodziców, którzy jako osoby starsze nie mogą już liczyć na pomoc syna. Zwracamy się z prośbą do was o wsparcie rodziny Michała w tym trudnym czasie – piszą organizatorzy zbiórki.

Społeczność Internetowa Policjantów – PMF organizuje zbiórkę środków dla rodziny poległego na służbie asp. Michała Kędzierskiego.

- reklama -

– 4 maja 2021 roku cały mundurowy świat wstrzymał oddech. Paski mediów informacyjnych podawały przerażającą wiadomość. Na jednej z raciborskich ulic podczas interwencji, wskutek bandyckiego zamachu, został postrzelony policjant. Kilka minut późnej pojawiła się kolejna wiadomość, której tak bardzo się baliśmy. Policjant poległ na służbie… – piszą organizatorzy zbiórki. – Michał oddał życie służbie. Pozostawił dwójkę pogrążonych w smutku rodziców, którzy jako osoby starsze, nie mogą już liczyć na pomoc syna. Zwracamy się z prośbą do was o wsparcie rodziny Michała w tym trudnym czasie – pisze Społeczność Internetowa Policjantów.

Zbiórka trwa na stronie https://pomagam.pl/kedzierskimichal.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj